حضور پررنگ غرفه‌داران ایرانی در نمایشگاه دموتکس ۲۰۱۷

ارزیابی پویای حرارتی پارچه‌های هوشمند حرارتی
ژانویه 20, 2017
جلسه کمیته ملی رسیدگی به امور کسبه ساختمان پلاسکو
ژانویه 23, 2017

حضور پررنگ غرفه‌داران ایرانی در نمایشگاه دموتکس ۲۰۱۷

حضور پررنگ غرفه‌داران ایرانی در نمایشگاه دموتکس ۲۰۱۷

بزرگترین رویداد فرش و کفپوش جهانی در تاریخ ۲۵ تا ۲۸ دی ماه و با حضور ۳۳ شرکت ایرانی در هانوفر آلمان برگزار گردید.

به گزارش مرکز هدایت و حمایت از تحقیقات نساجی، پوشاک، مد و لباس حصان (س)، دموتکس هانوفر، نقطه عطف در تاریخ فرش و کفپوش جهان است که با حضور پررنگ ایرانیان و توسعه بیش از پیش بخش صادرات، توانست بار دیگر ارز و عرض را برای کشور به ارمغان آورد.

در این دوره، شرکت‌های ایرانی به عرضه محصولاتی نوین همچون فرش ۱۲۰۰ شانه اکریلیک/پلی‌استر، قالیچه با طرح‌های مدرن و کلاسیک، انواع فرش‌‎های بزرگ جامع و کفپوش‌های انعطاف‌پذیر پرداختند و انواع فرش‌های سنتی و مدرن دست‌ساز، فرش بافته شده، تشک و فرش برای مناطق مسکونی و تجاری را درمعرض نمایش قرار دادند.

در میان تنوع انواع فرش‌های ایرانی، فرش ماهور، توانست برای دومین مرتبه با ارائه فرش پشم/ نایلون ۱۰۰۰ شانه توانمندی خود را به دنیا نشان دهد و جایگاه ارزنده خود را در عرصه رقابت‌های بین‌المللی تثبیت نماید. همچنین، انتخاب جناب آقای حسین رضوانی به عنوان طراح برگزیده فرش ایرانی شیراز سبز از دیگر اتفاقات مهم دموتکس ۲۰۱۷ بود که بار دیگر توانست ظرفیت ایرانی را به رخ جهانیان بکشد و نشان دهد که قوه خلاقیت ایرانی در طراحی فرش زبانزد عام و خاص است.

لازم به ذکر است که دموتکس هانوفر یکی از رویدادهای نمایشگاهی پیشرو در حوزه نساجی، طراحی فرش و کفپوش و …. و معماری است که می‌تواند فرصتی مناسب را برای مجموعه‌های فعال در بخش صادرات به ارمغان آورد و با توجه به استقبال بالای بازدیدکنندگان از سراسر جهان، این نمایشگاه محلی مناسبی برای ارتباط بدون واسطه تولیدکنندگان و تجار با یکدیگر برای شناسایی سلایق مشتریان و نیاز بازار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *